HALBER Małgorzata Barbara

historyki sztuki,  z zawodu bibliotekarz, z zamiłowania animator  działań środowiskowych, społecznik działający na rzecz ludzi w potrzebie: niepełnosprawnych, chorych i seniorów. Jestem mężatką, mamą trójki dorosłych dzieci.

Od ośmiu lat pracę zawodową, społeczną i życie rodzinne łączę z pełnieniem mandatu radnej Rady Powiatu Poznańskiego.  Jako Wiceprzewodnicząca Rady  miałam okazję zgłębić  tajniki pracy Rady i Starostwa.  Wiedza i doświadczenie to atuty mojego ponownego kandydowania.

Dałam się sprawdzić jako skuteczna radna, moja interpelacja doprowadziła do przebudowy bardzo niebezpiecznej drogi powiatowej Pobiedziska-Kostrzyn. Inicjowałam wiele działań dotyczących osób niepełnosprawnych, ochrony zdrowia oraz zachowania dziedzictwa historycznego i przyrodniczego naszych gmin.

W kadencji 2018-2023, jak ufam z Państwa wyboru,  będzie mi dane wsłuchiwać się w potrzeby, rozmawiać z Państwem  i znajdować   rozwiązania,  byśmy jak najowocniej wykorzystali  najbliższe pięć lat dla dobra nas samych, naszych rodzin i naszych Gmin.

Proszę o zaufanie i dziękuję za  każdy głos