Zalewski

Piotr karol

Kandydat na radnego 2018

Piotr Karol Zalewski Nr 1 na liście kandydatów z okręgu nr 5:  Puszczykowo, Luboń, Komorniki, Łęczyca.

Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni Dla Powiatu.  67931

Piotr karol

zalewski

Kandydat NR 1

Niezależni dla powiatu

Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni Dla Powiatu.  Komitet powstał z myślą o stworzeniu silnej i zaradnej Rady Powiatu. Celem komitetu jest doprowadzenie do rzetelnego i autentycznego dialogu o problemach i potrzebach mieszkańców a najwłaściwszym miejscem do takiego dialogu jest ich zdaniem Rada Powiatu.
 • Wybory 2002 9,72%
 • Wybory 2006 14,42%
 • Wybory 2010 18,42%
 • Wybory 2014 23,42%

Piotr Karol Zalewski

Pomysłodawca i Założyciel Stowarzyszenia Niezależni dla Powiatu. Członek Zarządu Powiatu w Poznaniu.Lider 300 osób, którym na sercu leży dobro Naszego Powiatu.

Mieszkaniec Lubonia. Miłośnik sportu, manager, sędzia piłkarski szczebla centralnego.

Jego kompetencje gwarantują:

 • utworzenie filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Luboniu, Puszczykowie i Komornikach,
 • stworzenie statusu dróg powiatowych w Luboniu,
 • rozszerzenie i modernizację dróg rowerowych,
 • promowanie akcji „Biała sobota” ułatwiającej dostęp do lekarzy  specjalistów i rozszerzenie badań diagnostycznych,
 • likwidację zbędnych sygnalizacji świetlnych i budowę bezkolizyjnych skrzyżowań
 • aktywizację seniorów,
 • szybszą i skuteczniejszą współpracę między powiatem a gminą.

Zalewski Piotr Karol

Zalewski Piotr Karol

Kandydat Nr 1 Niezależni dla Powiatu

Kandydat nr 1 z okręgu nr 5

Powiat Poznański to największy powiat ziemski w Polsce. Mieszka w nim ponad 400 tysięcy mieszkańców. Siedzibą powiatu jest miasto Poznań, wokół którego tworzymy pierścień 17 miast i gmin. Wspólnie z Poznaniem tworzymy prawie milionową metropolię o bardzo dużym potencjale rozwoju. Wiemy jak współpracować.

Już od 16 lat radni – przedstawiciele stowarzyszenia Niezależni dla Powiatu działają w samorządzie powiatowym. W poprzednich wyborach cieszyliśmy się blisko 25% poparciem mieszkańców powiatu poznańskiego. W Radzie zasiadło 8 naszych przedstawicieli.

W obecnych wyborach samorządowych poddajemy Państwa weryfikacji 43 kandydatów: niezależnych, doświadczonych i dobrze przygotowanych do pełnienia mandatu radnego Rady Powiatu w Poznaniu. Niezależni dla Powiatu to sprawdzona i kompetentna grupa – bezpartyjna organizacja aktywnych mieszkańców.

Wspólnie z innymi radnymi z sukcesem wspieraliśmy i inicjowaliśmy wiele zmian, które zapewniają Państwu godne i bezpieczne życie.

Przez 16 lat jesteśmy odpowiedzialni za Powiat i jego Mieszkańców. Kiedy wybierzecie Państwo Niezależnych dla Powiatu to, jak zawsze, będziemy do Waszej dyspozycji.

Niezależni dla Powiatu to najlepszy WYBÓR ….. Twój WYBÓR.

 

Nie zapomnij zagłosować!

Wybory odbędą się 21 października 2018 roku !

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Aktualności

Honorowa odznaka dla Włodzimierza Lapisa

W czwartek 11 X 2018 r. Marszałek Województwa Wielkopolskiego w oparciu o wniosek Kapituły, przyznał naszemu kandydatowi na radnego z okręgu nr 5 (Komorniki, Luboń i Puszczykowo), Włodzimierzowi Lapisowi, odznakę honorową „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego”....

Stanisław Woźniak SuperRadnym

Stanisław Woźniak, radny powiatu poznańskiego i prezes Klubu HDK PCK „Gośliniacy” w Murowanej Goślinie otrzymał tytuł SuperRadnego został laureatem plebiscytu SuperRadny’2018 Poznania i 17 Gmin Powiatu Poznańskiego. Okolicznościowy dyplom i gratulacje odebrał z rąk...

Niezależni dla Powiatu – lista nr 12

Wylosowaliśmy nr 12 listy wyborczej. Dwunastka to szczęśliwa liczba, więc wierzymy, że przyniesie nam sukces. Ale doskonale zdajemy sobie sprawę, że zaufanie, którym obdarzają nas od wielu lat mieszkańcy powiatu poznańskiego to nie kwestia szczęścia, lecz ciężkiej...

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, odpowiemy na każde pytanie.

Zgoda